TASARIM

&MEKAN

ÇÖZÜMLERİ

FUAR

STANDI&

ETKİNLİK

MÜZE&

SERGİLER

 

OFİS&

ÇALIŞMA

MEKANLARI

MAĞAZA

&POP-UP

MAĞAZAYılmaz Makine geçtiğimiz iki yıl içinde iş ortakları ve müşterileri ile iletişimini ara vermeden sürdürdü.

Terminal’in tasarlayıp uygulamasını yaptığı yeni showroom alanı, online sunumlar, görüşmeler ve canlı yayın tanıtımlar için sürekli kullanılarak Yılmaz Makine müşteri ilişkilerini ve iletişimini bir üst seviyeye taşıyor.

Terminal Mekan Çözümleri Merkezi tarafından tasarlanıp uygulanan hediyelik eşya mağaza bölümünde Burkhardt Leitner sergileme sistemleri kullanıldı.

Hafif aluminyum yapısı, ışıklı yüzeyleri ve gizli LED aydınlatmalı rafları ile clic sistemi eski bir müze binası içinde kendini gizleyerek en iyi sergilemeyi yapabilmesi ile tercih sebebidir.

Ev ve ofislerde daha güvenli ve konforlu mekanlar oluşturma amacı ile Terminal Design, en kapsamlı mekan bölücü sistemleri ve ürünleri ile çözümler üretiyor.

Slimpan Mobil Ofis, tekerlekli yapısı ile kolayca yer değiştirebiliyor, hareketli ve kilitlenebilir yan kapakları ile daha izole ve konsantre çalışma alanı sağlayarak, evdeki ofisiniz oluyor.

Etkinlik sektörünün kapalı olduğu, firmaların ürün ve servislerini fuarlarda tanıtamadığı bugünlerde, kurumsal tanıtım alanları ve showroom mekanları çok daha önem kazanıyor.

Terminal Design, Borusan BMW Showroom özel görüşme bölümünü Burkhardt Leitner sistemlerini kullanarak tasarlayıp, uyguladı.

212 Photography İstanbul, 5 ayrı mekanda, 10 gün boyunca fotoğraf sevenlerin ilgi odağı oldu.

Festival kapsamında yapılan sergiler Terminal Design proje yönetimi ve mekansal çözümleri ile gerçekleşti.

Ev ve ofislerde daha güvenli, izole mekanlar oluşturma amacı ile Terminal Design, en kapsamlı mekan bölücü sistemleri ve ürünleri ile çözümler üretiyor.

Lucca / Bebek, Terminal'in tasarlayıp ürettiği şeffaf seperasyon ünitelerini kullanmayı seçip, sezonunu Covid-19 önlemleri alarak açtı.

Ürün sunumunu buradan indirebilirsiniz

İzmir'in kurtuluşunun 98. yılında, “Dokuz Eylül Üniversitesi Bayrakbilim ve Türk Bayrakları Müzesi" açıldı. Tasarım yönetimini müze müdürü Ömer Durmaz’ın yaptığı sergiyi hazırlayan Terminal Design ekibi olarak, bulunduğumuz katkıdan dolayı mutluyuz.

Ofisi yeniden tanımlayan modüler mimari sistemler, geleceğin ofisinin mekansal, organizasyonel ve iletişimsel gereksinimlerini karşılarlar. Loftlarda, endüstriyel binalarda veya kamusal alanlarda esnek, geçici mimari oluştururlar.

Bölümlenmiş ofis örneklerimiz

Dornbirn Fuar Merkezi, burkhardt leitner modular spaces markasının modüler mimari sistemi ile acil hastaneye dönüştürüldü.

Korona salgını dünya çapında acil hastanelerin yapılmasına neden oldu. Avusturya, Vorarlberg eyaletinde bulunan Dornbirn Ticaret Fuarı, burkhardt leitner modular spaces markasının “pila petite” modüler strüktür sistemi ile Covid-19 hastaları için çok salonlu, 200 yataklı geçici bir hastaneye dönüştürüldü.